11
duben
2019

Výsledky školního kola DSMC

Kategorie: Škola, Projekt: Modernizace učeben ZŠ Alšova Kopřivnice

Jako již každoročně, i letos na naší škole proběhlo školní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů. Postupující budou ZŠ Alšova reprezentovat v okrskovém (kopřivnickém) kole v pátek 26. dubna a vítězové tohoto klání pak postoupí do okresního kola v Odrách, které se uskuteční 10. května. Výsledky a postupující  viz níže.

Tentokrát se v obou kategoriích (do 12 a do 16 let) přihlásily pouze 2 týmy a souboj z pravidel silničního provozu a z řešení křižovatek se tak uskutečnil na úrovni měření sil mezi třídami.

V I. kategorii do 12 let porazila třída 6. A, zastoupená Terezou Havlovou, Terezou Monsportovou, Tomášem Dundkem a Robertem Zajíčkem, 6. B (Anežka Juráková, Bára Hrčková, Jiří Bartoň, Adam Michálek) o 7 bodů.

Absolutním vítězem školního kola se stal tým z 9. A ve složení Viktorie Bartoňová, Adéla Šicová, Vojtěch Bačák a František Ryzner, který získal 84 bodů z celkového počtu 100 možných a porazil v II. kategorii reprezentanty 7. A (Radana Hanzelková, Veronika Hyvnarová, Matěj Melčák, Kryštof Suchoň).

Všem zúčastněných moc děkuji, vítězům gratuluji a přeji mnoho zdaru v následujícím kole.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter