18
únor
2019

Okresní kolo Konverzační soutěže v anglickém jazyce

Kategorie: Škola

Okresní kolo této soutěže se konalo ve čtvrtek 14. 2. 2019 v Novém Jičíně. Josef Saňák ze 7. A díky svým znalostem uspěl v konkurenci 24 soutěžících a získal skvělé 1. místo v kategorii I. A (6. a 7. ročníky ZŠ). Druhou zástupkyní naší školy byla v kategorii II. A (8. a 9. ročníky ZŠ) Karolína Míčková z 9. A. Mezi 26 soutěžícími obsadila pěkné 9. místo.

Soutěž se skládala ze dvou částí. Písemná část obsahovala poslechový a gramatický test. V ústní části soutěžící po krátkém představení se popisovali jeden z vybraných obrázků a konverzovali na zadané téma.

Oběma blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

© 2011 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123

|

Webprograming by All Developers Studio

|

Designed by Blacx

RSS Facebook Twitter